Aký je plán fungovania tohto projektu?


 • Tento projekt je založený na myšlienke, že túžite evanjelizovať. Tento nápad sa vám páči a tak by ste aj týmto spôsobom radi evanjelizovali. Po celý rok sa spolu budeme skladať na tlač a distribúciu tohto kalendáru.

tuzistúžiš evanjelizovať - daruj kalendár


 • Princíp je jednoduchý. Chcem vo svojom okolí, v rodine v práci darovať spolu napríklad 10 kalendárov. Prispejem za každý kalendár 2eurá to je spolu 20euro. Pridám ešte 3 eurá na poštovné a už len čakám, keď mi domov príde kalendár.

tuzischceš 10 kalendárov - pošleš 23 euro


 • Možností je viacero. Ak máš túžbu môžeš prispieť aj bez požiadavky na kalendár.

 • Pošleme ti kalendár a použiješ ho ako jednu pomôcku pri evanjelizácii. Budeš sa rozprávať s ľuďmi, ktorým si daroval kalendár. Budeš im hovoriť o tom čo pre nás spravil Boh skrze obeť Pána Ježiša Krista. Budeš ich evanjelizovať.

tuzisEVANJELIZUJ

Ako sa budú zbierať financie?

 • peniaze pošleš na tento účet IBAN: SK5009000000005121701826

 • do textu správy pri posielaní peňazí napíšeš svoje meno, adresu a prípadne emailovú adresu, kde vás budeme kontaktovať tesne pred tým ako vám kalendáre pošleme, aby sme znovu zistili, či ste sa nepresťahovali alebo niečo podobné. Ak tento údaj neudáte, kalendáre pošleme na uvedenú adresu.

Príklad textu pri posielaní peňazí:

Janko Mrkvička
Evanjelizacna 5
999 99 Nový Zákon
janko.mrkvicka@mail.com

 • prispievať na kalendár môžeš počas celého roku, 3 eurá poštovné prispeješ len raz, peniaze, ktoré si prispel sa zrátajú

poštovné 3 euro len raz

Zhrnutie

Túžiš evanjelizovať a rád by si využil aj tento spôsob. Rozhodneš sa zapojiť do projektu. Máš skoro rok na to aby si prispieval na kalendár. Za každé 2 eurá príspevku ti pošleme 1 kalendár. Jeden krát za rok prispeješ 3 eurá na poštovné.


Alebo prispeješ a do textu správy napíšeš, že posielaš príspevok na tento projekt a kalendár nepožaduješ.


Budeme veľmi vďační za každú modlitbu.

karticky

Modelový príklad:

 • Každý mesiac prispeješ 10euro po dobu 9 mesiacov a raz pošleš 3eurá na poštovné. Spolu to je 93 euro a teda ti pošleme 45 kalendárov na evanjelizačné účely.

 • Prispeješ raz 2 eurá na kalendár a 3 eurá na poštovné. Pošleme ti jeden kalendár – ale keďže si kúpil len jeden kalendár, tak ti pravdepodobne pribalíme aj druhý (podľa dostupnosti kalendáru). Jeden si necháš a druhým budeš evanjelizovať.

 • Prispeješ raz 23 euro. Pošleme ti 10 kalendárov.

 • Prispeješ 13 euro na kalendáre plus 20 euro na projekt. Pošleme ti 5 kalendárov a 20 euro využijeme na podporu projektu.

Termín tlače kalendáru

Ak Boh dovolí radi by sme dali kalendár do tlače koncom septembra, aby sme ho koncom októbra mohli distribuovať.

tuzis

tuzis

Prosíme neváhajte nás kontaktovať pre prípad akýchkoľvek otázok.Prosíme nech nám v tom živý a mocný Boh pomáha. Jaro